SKU
SBMEX27M

Shimano Beastmaster EX M 270 / 10-30g

Cena promocyjna 478,90 zł Cena standardowa 544,20 zł

Zaprojektowany na nowo Beastmaster jest mocniejszy niż kiedykolwiek. Progresywna akcja pozwala świetnie prezentować przynętę pod wodą i daje pełną kontrolę nad rybą podczas holu. Moc jest kluczową cechą w wędziskach Beastmaster, a tworzywo XT60 w połączeniu z włóknem Biofibre daje wędkarzowi niezbędną pewność, potrzebną przy szukaniu dużych drapieżników. Mocne przelotki Fuji Hard Guides, wyposażone w odporne na przeciążenia pierścienie, pozwalają podjąć siłowy hol dużych ryb nawet, jeśli korzystamy z grubszej plecionki. Uchwyt kołowrotka zaprojektowany przez Shimano jest z kolei połączeniem funkcjonalności - za sprawą ergonomicznego kształtu - oraz perfekcyjnego, wpadającego w oko wykonania.

  • XT Carbon
    XT Carbon is used throughout the Shimano rod range. The number following the XT (XT100), denotes the quality of carbon fibre used. The higher the number, the stronger the carbon. Where different types of carbon are combined to create the required action both numbers will be shown (XT60/40).
  • Biofibre
    Dodając w procesie tworzenia naszych blanków włókna Biofibre pomiędzy włóknami węglowymi, osiągnęliśmy niebywałą moc, lekkość i szybkie tłumienie drgań.
  • Fuji stainless steel improved hard guides
    Fuji jest jednym z wiądących producentów osprzętu do zbrojenia wędzisk na świecie i bardzo blisko współpracuje od dawna z Shimano. Przelotki Fuji są wykorzystywane w większości wędek Shimano, a model SS Hard Guides jest jednym z najpopularniejszych, dostosowanych do żyłki i plecionki.
Więcej informacji
Kod kreskowy8717009823739
Gwarancja24
Ilość składów2
Długość (cm)270
Ilość przelotek10
Długość Transportowa (cm)138
C.W. od (g)10
C.W. do (g)30
Napisz swoją własną opinię
Opiniujesz:Shimano Beastmaster EX M 270 / 10-30g
Twoja ocena
To Top