Tylko 1 pozostał
SKU
SBMEX27M

Shimano Beastmaster EX M 270 / 10-30g

Nasza cena 478,90 zł Normalna cena 544,20 zł

Zaprojektowany na nowo Beastmaster jest mocniejszy niż kiedykolwiek. Progresywna akcja pozwala świetnie prezentować przynętę pod wodą i daje pełną kontrolę nad rybą podczas holu. Moc jest kluczową cechą w wędziskach Beastmaster, a tworzywo XT60 w połączeniu z włóknem Biofibre daje wędkarzowi niezbędną pewność, potrzebną przy szukaniu dużych drapieżników. Mocne przelotki Fuji Hard Guides, wyposażone w odporne na przeciążenia pierścienie, pozwalają podjąć siłowy hol dużych ryb nawet, jeśli korzystamy z grubszej plecionki. Uchwyt kołowrotka zaprojektowany przez Shimano jest z kolei połączeniem funkcjonalności - za sprawą ergonomicznego kształtu - oraz perfekcyjnego, wpadającego w oko wykonania.

  • XT Carbon
    XT Carbon is used throughout the Shimano rod range. The number following the XT (XT100), denotes the quality of carbon fibre used. The higher the number, the stronger the carbon. Where different types of carbon are combined to create the required action both numbers will be shown (XT60/40).
  • Biofibre
    Dodając w procesie tworzenia naszych blanków włókna Biofibre pomiędzy włóknami węglowymi, osiągnęliśmy niebywałą moc, lekkość i szybkie tłumienie drgań.
  • Fuji stainless steel improved hard guides
    Fuji jest jednym z wiądących producentów osprzętu do zbrojenia wędzisk na świecie i bardzo blisko współpracuje od dawna z Shimano. Przelotki Fuji są wykorzystywane w większości wędek Shimano, a model SS Hard Guides jest jednym z najpopularniejszych, dostosowanych do żyłki i plecionki.
Więcej informacji
RozmiarNie
RozmiarNie
Gwarancja24
Ilość składów2
Krzywa ugięcia (lbs)Nie
PrzełożenieNie
RozmiarNie
Szpula głównaNie
Szpula zapasowaNie
WersjaNie
GramaturaNie
Średnica (mm)Nie
Długość (m)Nie
Długość (cm)270
Średnica (cm)Nie
Głębokość pracy do (m)Nie
Wzrost (cm)Nie
Długość (yds)Nie
Grubość (DEN)Nie
Ilość komórNie
Ilość przelotek10
Długość Transportowa (cm)138
C.W. od (g)10
C.W. do (g)30
KolorNie
AromatNie
ModelNie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Shimano Beastmaster EX M 270 / 10-30g
Twoja ocena