SKU
STEC810M

Shimano Technium M 270 cm / 7-35g

Cena promocyjna 541,20 zł Cena standardowa 615,00 zł

Nowa seria Technium Spinning/Casting wygląda olśniewająco. Głęboki, przykuwający wzrok niebieski kolor w połączeniu ze srebrnymi elementami tworzy niepowtarzalny design. Blank z włókna XT200 sprawia, że wędka jest bardzo mocna, a przy tym lekka i czuła. Bardzo szybka akcja powoduje z kolei, że wędziska te są idealne do łowienia ryb drapieżnych. Pomimo mocy i szybkości, wędziska Technium charakteryzują się niezwykle czułą szczytówką, która pozwala zauważyć i wyczuć najdelikatniejsze brania oraz nadawać przynęcie niepowtarzalnego sposobu pracy. Seria technium została uzbrojona w przelotki Fuji Alconite, uchwyt kołowrotka Fuji oraz dzieloną rękojeść z pianki EVA i jest dostarczana w wysokogatunkowym pokrowcu materiałowym.

Zastosowane technologie i materiały: 

 • XT Carbon
  XT Carbon is used throughout the Shimano rod range. The number following the XT (XT100), denotes the quality of carbon fibre used. The higher the number, the stronger the carbon. Where different types of carbon are combined to create the required action both numbers will be shown (XT60/40).
 • Fuji stainless steel improved hard guides
  Fuji jest jednym z wiądących producentów osprzętu do zbrojenia wędzisk na świecie i bardzo blisko współpracuje od dawna z Shimano. Przelotki Fuji są wykorzystywane w większości wędek Shimano, a model SS Hard Guides jest jednym z najpopularniejszych, dostosowanych do żyłki i plecionki.
 • Fuji reel seat
  W pełni dopracowane pod względem technicznym uchwyty kołowrotków produkowane przez Fuji, zostały stworzone na bazie węgla, nylonu i stali nierdzewnej. Dzięki temu powstały niezwykle mocne i lekkie uchwyty, cechujące się odporością na przeciążenia. Zaprojektowane, by idealnie leżały w dłoni, zapewniają wędkarzowi komfort podczas łowienia oraz niezbędne poczucie solidności.
 • Fuji Alconite
  Pierścienie Alconite są niezwyjle wytrzymałe i mocne, a przy tym są jednymi z najnowszych osiągnięć technologicznych Fuji. Są o wiele cieńsze niż standardowe pierścienie przelotek, a przy tym o wiele mocniejsze i dopasowane do wielu metod łowienia.
 • Blank XT200
 • Uchwyt kołowrotka Fuji VSS + Carbon
 • Rodzaj przelotek Fuji Alconite KR-Type Stainless Steel
 • Rękojeść Pianka EVA
Więcej informacji
Kod kreskowy8717009823913
Gwarancja24
Ilość składów2
Gramatura155
Długość (cm)270
Długość Transportowa (cm)139
C.W. od (g)7
C.W. do (g)35
Napisz swoją własną opinię
Opiniujesz:Shimano Technium M 270 cm / 7-35g
Twoja ocena
To Top