Keitech

Keitech
Japońska firma założona w roku 1996 przez Kei Hayashi-ego, jednego z bardziej utytułowanych japońskich wędkarzy. Do swoich produktów podchodza z niebywałą skrupulatnością. W oparciu o wiedzę dotyczącą biologii ryb, sposobów ich skutecznogo łowienia oraz zaawansowanych technologii firma oferuje produkt z najwyższej półki. W ofercie Keitech znajdą państwo zarówno przynęty gumowe jak i najwyższej jakości wolframowe główki do ich zbrojenia. I wszystko dopracowane pod każdym względem. Wszystkie gumy nasączone są silnie wabiącym atraktorem, a przynęty z możliwością zbrojenia hakiem offsetowym wyposażone są we wcięcia do jego montażu. Śmiało można powiedzieć, że w ostatnich latach przynęty firmy Keitech są jednymi z bardziej rozchwytywanych przynet, zarówno przez amatorów jak i wędkarzy zawodowych. Niezależnie czy łowisz Szczupaki, Okonie czy Sandacze, w ofercie Keitecha znajdziesz coś co może odmienić twą dotychczasową wędkarską historię. A wszystko w oparciu o bezołowiowe wolframowe główki i bio-degradowalny, supermiękki sylikon SR-40 do tworzenia przynęt.
Desc

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
ma stronę
  1. Keitech Easy Shiner 7,5cm/3'' Hot Orange
    2,50 zł
    Keitech Easy Shiner 7,5cm/3'' Hot Orange
    Easy Shiner – Model najczęściej wybierany przez zawodników startujących w zawodach wędkarskich, ta przynęta z pewnością spotęguję nam ilość brań a żaden okoń nie pozwoli jej przepłynąć obok siebie obojętnie!
    Czerpiąc inspiracje i doświadczenia z poprzednich modeli (Shad Impact i Swing Impact) firma Keitech wyprodukowała przynęte która musi zostać opisana jako hybryda tych dwóch modeli. Easy Shiner ma głowę i korpus modelu Shad Impact a jego miękki ogonek to kopia modelu Swing Impact Więcej
Desc

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
ma stronę
To Top