Tylko 2 pozostał
SKU
3008005

Norfin Bielizna oddychająca Thermo XXL olive

78,00 zł

Obwód w klatce: 118 

W kolekcji NORFIN są trzy modele takiej bielizny termicznej. Najcieńsza, lekka bielizna Thermo Line może być użyta jako dolna warstwa przez praktycznie cały rok wędkarski. Jest produkowana w dwóch kolorach. Obciśle przylega do ciała i bardzo dobrze odprowadza wilgoć od ciała. Poleca się również dla codziennego noszenia podczas chłodnej pogody nie tylko na połowach , lecz i podczas zwykłego spaceru.

NORFIN jest wiodącym producentem we Wschodniej Europie zimowej i letniej między sezonowej odzieży oraz obuwia dla wędkarzy. Na rosyjskim rynku ta znana marka jest słynna już prawie od 10 lat. Przez ten czas dziesiątki tysięcy rosyjskich wędkarzy i myśliwych zdążyli należycie ocenić wysoką jakość i przyjemny styl tej odzieży.

NORFIN - to gwarancja ciepła, przy tym w kolekcji są nie tylko zimowe ubiory, lecz i kilka modeli bardzo dobrej termicznej bielizny i kostiumów z flisu i mikroflisu. Te ubiory zapewniają ciepło i komfort nawet w najbardziej surowej zimie, dlatego zainteresowała nie tylko myśliwych i wędkarzy, lecz i innych amatorów czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Więcej informacji
RozmiarXXL
Wzrost (cm)182
Koloroliwkowy
Napisz swoją własną opinię
Opiniujesz:Norfin Bielizna oddychająca Thermo XXL olive
Twoja ocena
To Top