Zwroty

Klient ma prawo do zwrotu zamówionych towarów w terminie do 14 dni kalendarzowych w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie będzie nosił żadnych śladów użytkowania lub uszkodzenia oraz będzie zawierał wszystkie elementy wchodzące w skład/komplet danego artykułu. Powinien być oryginalnie zapakowany. Towar należy przesłać zabezpieczony przed zniszczeniem na adres:

A4G sp. z o.o.
ul. Łęczyńska 37
20-309 Lublin

Do paczki proszę koniecznie wrzucić kartkę z opisem uszkodzenia, lub powodem wymiany/zwrotu i podanie numeru konta na jakie mamy dokonać przelewu.

Bardzo ważne!!! W sytuacji gdy zajdzie potrzeba wymiany towaru na inny, a sytuacja jest spowodowana winą naszej firmy (np. pomylony towar, niezgodny z opisem itd.), koszty wysyłki są ponoszone przez nas (koszty i formę zwrotu proszę koniecznie wcześniej z nami uzgodnić). Jeżeli zamiana jest spowodowana przez zamawiającego (np. po obejrzeniu stwierdza że odpowiada np.: inny kolor czy rozmiar), wówczas koszty wysyłki ponosi zamawiający.

Jeżeli podejmiesz decyzję o zwrocie, bardzo prosimy o dołączenie faktury lub paragonu. Zwroty środków wykonywane są do 14 dni. Każdy zwrot będzie wykonany na podany numer konta. Numer konta prosimy przesyłam drogą mailową na sklep@takaryba.com

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, na adres: A4G sp. z o.o., ul. Łęczyńska 37, 20-603 Lublin, lub poprzez e-mail: sklep@takaryba.com.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W sytuacji odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa środki, zarówno koszty dostarczenia rzeczy (z wyłączeniem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Marki
To Top